Minecraft APK Indir

Minecraft Earth, yakın zamanda Stockholm ve Tokyo’nun katıldığı Seattle ve Londra ile başlayarak bu Temmuz’da sınırlı bir test havuzu arasında yer alıyor. Microsoft’un yepyeni artırılmış gerçeklik (AR) çabası, bloklu evrenini mobil sansasyon Pokemon GO’ya benzeyen gerçek dünyaya götürüyor. Beta ile ilk günler, yükselen AR dünyalarını hazırlarken bloklar ve çeteler toplayarak umut verici bir vakfı vurgulamaktadır.

Bununla birlikte, Minecraft Earth yavaş yavaş yeni bölgelere dallanırken, beta istemcisi davet edilen katılımcılar için iOS cihazlarına özel kalır. Apple’ın geliştiricisi “TestFlight” platformu, iOS’un el cihazlarındaki sınırlı çeşitliliğinin avantajıyla eşleştirilmiş ilk denemelere ev sahipliği yapıyor.

Devam eden beta dikkat çektiğinden, Android’in mobil uygulama dağıtımı için dosya biçimi olan birkaç APK indirme bağlantısı dolaştığını gördüm. Minecraft Earth, daha sonra Android’e yönelir, ancak Temmuz 2019’da kullanılamaz. Bu makale öncelikle, olası bir Minecraft Earth oyuncuları için, meşru bir beta uygulaması olarak gizlenmiş kötü amaçlı yazılım paketlerini önleyen fırsatçı APK dosyalarından kaçınmak için bir uyarı görevi görür.

Google, güvenli indirmeler sunmak için Android’in entegre mağazası olarak hizmet verir ve yaygın olarak bulunan APK indirmeleri riskini azaltır. Google’ın şirket içi mağazası mükemmel olmaktan uzak olsa da, daha sıkı yönergeler ve iyileştirme daha güvenli bir pazar yeri sağlar. Microsoft, Play Store aracılığıyla çeşitli beta programlarına ev sahipliği yapıyor ve 2019’da Minecraft Earth’ün Android beta sürümünün muhtemel evi olacak.

Microsoft şu anda Minecraft Earth beta için kayıtlara ev sahipliği yapıyor ve lansmandan önce ilginizi çekiyor. Herhangi bir balık dosyası için düşmek yerine, Microsoft’tan bir e-posta oynatma şansı ortaya çıktığında bekleyin.

Minecraft, başlangıçta İsveçli programcı Markus “Notch” Persson tarafından oluşturulan ve daha sonra İsveçli Mojang şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal alan bağımsız video oyunudur. Minecraft’ın yaratıcı ve bina yönleri, oyuncuların prosedürel olarak oluşturulmuş bir 3D dünyada dokulu küplerden yapılar inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer etkinlikler arasında keşif, kaynak toplama, işçilik ve savaş yer alıyor.

Oyuncunun dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynak elde etmesi gereken hayatta kalma modları, oyuncuların inşa etmek için sınırsız kaynaklara ve uçma yeteneğine sahip olduğu yaratıcı bir mod ve oyuncuların özel haritalar oluşturduğu bir macera modu da dahil olmak üzere çoklu oyun modları mevcuttur. diğer oyuncular tarafından. Oyunun PC sürümü, oyuna çeşitli yeni öğeler, karakterler ve görevler ekleyen üçüncü taraf modları ile ünlüdür.

Alfa sürümü 17 Mayıs 2009’da PC için herkese açık olarak yayınlandı ve kademeli güncellemelerden sonra tam sürüm 18 Kasım 2011’de yayınlandı. 7 Ekim’de bir ay önce Android için bir sürüm yayınlandı ve bir iOS sürümü yayınlandı 17 Kasım 2011. Oyun, Xbox 360’ta bir Xbox Live Arcade oyunu olarak 9 Mayıs 2012’de piyasaya sürüldü; 17 Aralık 2013 tarihli PlayStation 3’te; 4 Eylül 2014 tarihli PlayStation 4’te; ertesi gün Xbox One’da; 10 Aralık 2014’te bir Windows Phone sürümü piyasaya sürüldü. Minecraft’ın tüm sürümleri periyodik güncellemeler alır ve konsol sürümleri 4J Studios tarafından birlikte geliştirilir.

Minecraft bir şeyler inşa etmek için bloklar yerleştirmek ve maceralara devam etmekle ilgilidir.

Pocket Edition, Survival ve Creative modları, yerel bir Wi-Fi ağı üzerinde çok oyunculu oyun, sonsuz dünyalar, mağaralar, yeni biyomlar, çeteler, köyler ve çok daha fazlasını içerir. Ellerinizi yedekleyebileceğiniz ve pilinizi yakabildiğiniz sürece dünyanın her yerinde zanaat yaratın, yaratın ve keşfedin.

Hareket halindeyken Minecraft’ın tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman olamazdı.

Minecraft: Pocket Edition Evrensel bir Uygulama. Bir kez ödeme yapın ve herhangi bir Android cihazınızda oynayın.

NE VAR NE YOK:
1.14.30’daki yenilikler: Çeşitli hata düzeltmeleri!

MOD1
Kilitsiz premium kaplamalar
Kilidi açık premium dokular

MOD2
Kilitsiz premium kaplamalar
Kilidi açık premium dokular
Hasar yok mod
Sınırsız nefes
Maksimum Envanter Boyutu
Silahlarla ONE hit kill
Maks. Puan

İndirme Sayfasına Git

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *